Jak podróżujemy?
Każda podróż jest inna, spontaniczna i ciekawa. W większości nie będą to noclegi w 5 gwiazdkowych hotelach, bo nie o to chodzi w naszych podróżach. Chodzi o to żeby zobaczyć piękne miejsca i na chwilę zachłysnąć się jego kulturą. Do tego spędzamy czas jak najaktywniej! Wykorzystujemy wszystkie dostępne możliwości - trekking, surfing, zumba, cardio trening, rowery, jogging.

Pomysł zrodził się z pasji do podróżowania oraz do sportu. Jest to prawdopodobnie najlepsze możliwe połączenie. Czy może być coś lepszego niż atak endorfin po wysiłku fizycznym i to w jakimś pięknym miejscu? A takich miejsc na świecie nie brakuje! Grupy są małe od 8 do 10 osób. Możesz być pewna, że na każdej wyprawie poznasz wiele wyjątkowych kobiet, a więzi które powstaną , przetrwają jeszcze długo po skończeniu wyprawy.

Na każdej wyprawie oprócz podziwiania nowych miejsc i uprawiania sportu będą wykłady o zdrowym odżywianiu z poczęstunkiem. Głównie będą się one opierały na diecie wegańskiej, ale szanujemy poglądy każdego i oczywiście zostawimy czas na dyskusję i pytania. Dodatkowo każda z Was będzie miała indywidualną konsultację z dietetykiem. Oprócz tego na poszczególnych wyjazdach mamy Warsztaty Antystresowe czyli techniki jak radzić sobie ze stresem.

Zapraszamy wszystkie kobiety! Te, które dużo już podróżowały, ale chciałyby spróbować czegoś nowego i nawiązać przyjaźnie na całe życie.Te, które do tej pory tylko marzyły o tym żeby gdzieś pojechać i błądziły palcem po mapie. Te, które są rządne przygód i nowych wyzwań.

Wszystkie Mamy, Babcie, Siostry, Żony, Przyjaciółki Dziewczyny, Singielki, Mężatki i Narzeczone! Każda z nas jest wyjątkowa, bycie kobietą to przywilej, każda z nas zasługuje czasem na chwilę dla siebie. Liczymy na to, że niedługo się poznamy!

"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj."
Mark Twain