O nas
Każda podróż jest inna, spontaniczna i ciekawa. W większości nie będą to noclegi w 5 gwiazdkowych hotelach, bo nie o to chodzi w naszych podróżach. Chodzi o to żeby zobaczyć piękne miejsca i na chwilę zachłysnąć się jego kulturą. Do tego spędzamy czas jak najaktywniej! Wykorzystujemy wszystkie dostępne możliwości - trekking, surfing, zumba, cardio trening, rowery, jogging.

Pomysł zrodził się z pasji do podróżowania oraz do sportu. Jest to prawdopodobnie najlepsze możliwe połączenie. Czy może być coś lepszego niż atak endorfin po wysiłku fizycznym i to w jakimś pięknym miejscu? A takich miejsc na świecie nie brakuje! Grupy są małe od 8 do 10 osób. Możesz być pewna, że na każdej wyprawie poznasz wiele wyjątkowych kobiet, a więzi które powstaną , przetrwają jeszcze długo po skończeniu wyprawy.

Oprócz tego organizujemy także aktywne weekendy, w różnych urokliwych miejscach w Polsce. Nad morzem, w górach, nad jeziorem – za każdym razem staramy się wybierać miejscówki, które mają duszę. :)

Zapraszamy wszystkie kobiety! Te, które dużo już podróżowały, ale chciałyby spróbować czegoś nowego i nawiązać przyjaźnie na całe życie.Te, które do tej pory tylko marzyły o tym żeby gdzieś pojechać i błądziły palcem po mapie. Te, które są rządne przygód i nowych wyzwań.

Liczymy na to, że niedługo się poznamy!

Ps. Na niektóre wyprawy zapraszamy także Panów oraz całe rodziny, każdy znajdzie coś dla siebie!

"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj."
Mark Twain