Ciekawe wyjazdy dla kobiet

Uwaga! Dostępność aktywności zależy od miejsca, dokładny opis w zakładce "nasze podróże"

Urlop nie musi równać się z nudą. Każdą wolną chwilę możesz spędzać jak najbardziej aktywnie, odkrywając tym samym jak najwięcej interesujących miejsc, poznając inspirujące osoby i szukając w tym wszystkim doświadczeń, które będą nas rozwijały. Wyjazdy dla aktywnych kobiet, jakie proponujemy, to szansa na to, by zobaczyć przepiękne miejsca, otworzyć się na nowe przeżycia i znaleźć dla siebie miejsce wśród równie aktywnych, żądnych przygód ludzi. Proponujemy wyprawy trampingowe i trekkingowe, wyjazdy SPA i wycieczki rowerowe, a także gorącą zumbę. Wszystko zależy od tego, jak wyobrażasz sobie aktywne wakacje i jak chcesz przeżyć swoją kolejną przygodę. Przekonaj się z nami, że może to być czas niezapomniany.

Poznaj nasze aktywności

Wiemy, że każda z nas różni się doświadczeniami, potrzebami i wymaganiami. Właśnie dlatego proponujemy ciekawe wyprawy dla kobiet w wielu wariantach, dzięki czemu będziesz mogła znaleźć aktywność najlepiej wpisującą się w Twoją sferę komfortu. Wyprawy trekkingowe i trampingowe są stworzone dla kobiet kochających góry, uwielbiających spacery, wspinaczkę, wysiłek fizyczny i pokonywanie własnych słabości.Mamy też opcję dla pasjonatek dwóch kołek, czyli dla wszystkich z Was, które najlepiej się czują poznając nowe miejsca na rowerze. SPA będzie doskonałą opcją wtedy, gdy ciekawe wyjazdy chcemy połączyć z regeneracją oraz głębokim odpoczynkiem. Będzie to czas tylko dla Ciebie – odetchniesz od obowiązków, zapomnisz o stresie i znajdziesz ujście dla całej negatywnej energii, jaka może się w Tobie znajdować. A dla kogo najlepsza będzie zumba? Dla tych pań, które chcą odkryć w sobie pokłady kobiecości, otworzyć się na nowe doznania i pokochać własne ciało. Nie zapominaj, że zumba to też świetna okazja do zrzucenia kilogramów!

 

 

Zumba

Kto raz spróbuje i roztańczy się w Zumbie , ten już nie przestanie! Zumba łączy w sobie elementy fitness a także tańca, np. mambo, salsa, samba, merengue, hip hop i innych. Każda z Was znajdzie coś dla siebie. Porywająca muzyka, proste kroki i mnóstwo pozytywnej energii! Jeden minus bardzo szybko uzależnia :)

Górskie wędrówki/trekking

Wspaniałe wyprawy górskie dla każdego. W zależności od wyprawy będą i proste szlaki doskonale nadające się dla początkujących jak i trudniejsze dla tych bardziej zaawansowanych.

Trening Cardio

Jest to trening aerobowy, którego celem jest przyśpieszenie tętna co sprawia, że do mięśni pompowana jest krew bogata w tlen. Trening ten doskonale spala tłuszcz oraz modeluje sylwetkę. Przygotuj się na hektolitry potu.

Pilates

Pilates to zestaw ćwiczeń fizycznych, które w wyważony sposób łączą ćwiczenia izometryczne i jogę, a nawet elementy baletu. Doskonale wzmacniają mięśnie, wpływają na prawidłową postawę, odciążają kręgosłup, odstresowują.

Jogging

W ostatnich latach jogging i bieganie wciąż zyskują na popularności i słusznie! Na naszych wyprawach biegamy głównie w otoczeniu przyrody nad morzem, nad jeziorem, w lesie.

Rowery

Czy jest lepszy sposób podróżowania i odkrywania świata niż rowerem? Z pewnością nie! Wiatr we włosach, poczucie wolności, możliwość zboczenia z trasy i jazdy tam gdzie oczy poniosą. Jedno jest pewne: na naszych wyprawach nie trzymamy się utartych ścieżek, jedziemy odkrywać nieznane :)

Surfing

To uczucie kiedy uda się złapać falę jest nie do opisania. Można to jednak porównać do latania. Kiedy już „leci„ się na grzbiecie fali to jest to chwila magiczna i zawsze chce się więcej.

Medytacja

Medytacja pomaga się wyciszyć, zajrzeć w głąb siebie, rozwinąć pozytywne uczucia i emocje takie jak współczucie, miłość, spokój, akceptacja. To tylko kilka z niekończącej się listy zalet medytacji. Na naszych zajęciach uczymy się medytować, poznajemy różne techniki oddechu, poznajemy mantry.