Fiordy Południa, wyprawa wrześniowa , Norwegia 2018

Wyprawa wrześniowa!
We wrześniu wszystko się może zdarzyć, więc przyszło nam poznawać Norwegię od różnych stron. Były i ciepłe dni, pełne słońca, kiedy można było wspinać się na Preikestolen na krótki rękaw, a były też deszczowe dni, kiedy wędrowaliśmy w przeciwdeszczowym ekwipunku :D

Nie było to jednak żadnym problemem, ponieważ Norwegia w każdą pogodę jest piękna i jak to zawsze powiadają Norwegowie ” Nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania” i tego się trzymajmy :D

Na naszej wyprawie było aktywnie, jak zawsze. Tym razem poznawaliśmy województwo Rogaland i fiordy południa. Nie mogło zabraknąć wyprawy na Preikestolen, Kjerag, Księżycowy Wodospad oraz pobliskie górki. Oprócz tego było surfowanie na plażach Jæren, wyprawa rowerowa i spacer po mieście.
Działo się!
Żadna z dziewczyn nie znała się przed wyjazdem, a mimo to powstała super zgrana grupa, mega pozytywna i wiecznie roześmiana. Dziewczyny stworzyły cudowną atmosferę i do tej pory utrzymują kontakt na facebookowej grupie.
Przygody na Obcasach to nie tylko podróże, ale również tworzenie nowych przyjaźni i poznawanie niesamowitych osób, mnóstwo śmiechu, a czasem i łez na pożegnanie – jednym słowem full pakiet. Kilka zdjęć z wyjazdu pod spodem, jeśli macie ochotę na więcej to zapraszamy na naszą stronę na Facebooka, tam mamy cały album.