Norweska Przygoda, Lato 2018

W tym roku lato w Norwegii było wyjątkowe i cudowne! Słońce nas rozpieszczało i dostarczało zapasów witaminy D na jesiennie miesiące !

Wyprawa lipcowa była niesamowita! Super dziewczyny, super przygody, a temperatura codziennie między 23 a 29 stopni! W Norwegii to naprawdę coś niezwykłego, ostatnie tak ciepłe lato było ponad 100 lat temu!

Naszą wyprawę zaczęliśmy od okolicznych plaż i gór. Wstąpiliśmy na Solę, Renesøy i Dalsnuten.
Potem nadeszła pora na zdobywanie dalszych szczytów i miejsc takich jak Preikestolen :)
PS. Wiecie, że najnowsza część Mission Impossible była kręcona na Preikestolen? Potem premiera filmu miała miejsce właśnie na górze na wielkim telebimie ! Kto z Was jeszcze nie widział – do dzieła :)
Na kolejne trzy dni pojechaliśmy do Bergen – jednego z najbardziej deszczowych miast w Europie, ale równie klimatycznego i urokliwego co Stavanger :D
Mieliśmy też super wycieczkę z przewodnikiem, który zabrał nas w te mniej oczywiste zakamarki Bergen, wspinaliśmy się na Fløyen i Ulriken.
Bergen to także miasto murali, ale na ten temat zrobimy osobny wpis :) Pod spodem kilka zdjęć z wyjadu, po więcej możecie wpaść na naszą stronę na Facebooku, tam jest cały album .