Kobiecy Fit Weekend w Górach , Szklarska Poręba

Nadszedł w końcu czas na nasz długo wyczekiwany fit weekend w górach, w pięknej Szklarskiej Porębie.

Tym razem postanowiliśmy wybrać się do malowniczego ośrodka : Norweskiej Doliny. Plan był jak zwykle napięty i aktywny. Był jogging, joga, zumba, cardio, warsztaty, quiz z nagrodami oraz spacer w góry. Mnóstwo się działo!

Wszystko udało się magicznie, a dziewczyny miały taki power i energię, że czuć ją było w całym hotelu!
Tym razem mieliśmy także gościa specjalnego – cudowną instruktorkę Dominikę Rezler, która przyjechała z małym gościem – swoim jednorocznym synkiem, który też dawał czadu na zajęciach.

W piątek, na powitanie, była pełna gorących rytmów zumba, a potem mega spalanie z Dominiką. Wieczorem dla chętnych integracja w hotelowym barze. Jedna z naszych uczestniczek miała urodziny, więc nie mogło odbyć się bez wielkiego, kolorowego drinka :D Jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Z tego co wiemy niektóre dziewczyny szalały nawet do 4 nocy! Ale następnego dni większość osób dała radę dzielnie wstać na trening o 8. Do wyboru była joga albo jogging. Przed obiadem ruszyliśmy na spacer w góry : odwiedziliśmy Wodospad Szklarki i skałę Chybotek – jak przyjemnie było wdychać świeże powietrze i być blisko natury :)

Po południu nie było czasu na lenistwo ! Przed obiadokolacją Dominika poprowadziła kolejny trening. Wieczorem była chwila na złapanie oddechu i dyskusje, podczas warsztatów dietetycznych . Poruszaliśmy głównie aktualne zagadnienia, takie jak przeróżne diety, detoksy, witamina D itp. Potem przyszedł czas na quiz! W małych grupach dziewczyny odpowiadały na pytania z przeróżnych dziedzin, były też zagadki muzyczne.
A Wy wiecie jakie państwo zostało ogłoszone najszczęśliwszym w 2018 roku oraz kto wygrał MŚ w piłce nożnej ? :)
Wszystkie grupy walczyły dzielnie, a różnice były rzędu 1 – 2 punktów . A było o co walczyć – ciekawe książki, zniżki na weekendowe wyjazdy oraz na wyjazdy za granicę.
Ostatnim punktem programu w sobotę, było wieczorne zumba party. Najwytrwalsze dziewczyny sprawiły, że sala drżała.
W niedzielę był jeszcze czas na jogę, jogging oraz krótką sesję pilatesu. Smutno było się żegnać, ale każdy wyjeżdzał z naładowanymi bateriami :)
Zapraszamy na kolejny aktywny weekend!
Kilka zdjęć pod spodem, po więcej zapraszamy na facebooka, gdzie można obejrzeć cały album.