Aktywne Powitanie Lata, Plajny 2018

Lato postanowiłyśmy tym razem przywitać w Plajnach, w Ogrodzie Dobrych Myśli – miejscu totalnie magicznym, położonym na uboczu, daleko od cywilizacji. Cudowne, stare budynki, dziś zagospodarowane na nowo, maja swój wyjątkowy urok, który trudno jest opisać, trzeba tam po prostu być i tego doświadczyć.

Pogoda znów nam dopisała, przez cały czas świeciło piękne słońce!
Właścicielka Paulina okazała się bardzo ciepłą i pozytywną osobą, dzięki której czuliśmy się naprawdę dobrze ugoszczeni. Dodatkowo razem z paniami kucharkami wyczarowywała w kuchni pyszne,wegańskie dania jak na przykład pyszną zupę z cukini, wege bigos czy sernik z orzechów nerkowca.

Oczywiście na wyjeździe jak zawsze było aktywnie. Codzienne kilka godzin treningów : zumba, joga, cardio czy jogging. Słońce i piękne otoczenie tylko dodawały nam siły. Pot lał się strumienami, ale wszyscy dali z siebie tyle ile mogli.

Oprócz tego mielśmy super pokaz kosmetyczny przeprowadzony przez Jolę, podczas którego każda z dziewczyn mogła na sobie wypróbować różnych kosmetyków firmy Mary Kay.

W takim pięknym otoczeniu wychodzą niezwykłe zdjęcia. Dzięki naszej wspaniałej fotograf Ewie, każda z dziewczyn dostała po wyjeździe zdjecia z sesji na pamiątkę.

Nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszego powitania lata! Dziękujemy dziewczyny za moc pozytywnej energii!